Witaj

Witamy na stronie firmy F.P.H.U. Lemeb.
Od lat projektujemy i produkujemy meble na zamówienie do kuchni, pokoi, sypialni oraz do zabudowy wnęk. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz przykładami zrealizowanych projektów. Jeżeli w przykładach nie znajdziecie Państwo mebli, które mogły by Was zainteresować, prosimy o kontakt, każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Przez cały czas począwszy od pomiarów, projektu rozwiązania, wyboru materiałów, dodatków i osprzętu do montażu mebli służymy radą, doświadczeniem i wiedzą.

Aktualności - Galeria

Zapraszamy do oglądania zamieszczonych zdjęć w galerii.
Jest to tylko mała część naszych realizacji, w niedługim czasie zamieścimy kolejne zdjęcia. Za jakość niektórych zdjęć przepraszamy, zawód fotografa różni się trochę od zawodu stolarza. Miłego oglądania.

Aktualności - Nasza strona

Jest nam niezmiernie miło, że możemy zaprezentować się Państwu
w Internecie. Mamy nadzieję, że strona która powstaje ułatwi nam nie tylko komunikację, ale także pozwoli przybliżyć Państwu nasze rozwiązania. Strona będzie systematycznie aktualizowana, będą się pojawiać na niej nie tylko nowo realizowane projekty, postaramy się umieścić tu także projekty już zrealizowane, jak i informować Państwa

o aktualnych wydarzeniach w naszej firmie.